Solaryum

Solaryum makineleri bronzlaşarak güzelleşmek ve güneş ışığının insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini kullanabilir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. Uzmanlarımızın denetiminde kullanıldığı takdirde solaryum cildinize sağlıklı bir bronzluk ,D vitamini sentezi yapılanmasını sağladığı için kemiklerinizin güçlenmesini, bel, sırt ve boyun ağrılarınızın azalmasını ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmesinden dolayı kanserden dahi korunmanızı sağlar.

Güneşe maruz kaldığımızda ilk önce üst deri tabakasına gelen UV ışınları bronzlaşma mekanizmalarını harekete geçirmektedir. Bunlar pigmentlerin renk değiştirmesi ve yeni pigment oluşumunu sağlayan mekanizmalardır. Solaryum da aynı biyolojik mekanizmayı harekete geçirir.

Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı etkilere sahiptir. Tek fark, solaryum’ da ışınların en yararlı olacak şekilde birleştirilmiş ve filtre edilmiş olmasıdır. Böylece güneşin kontrol edemediğimiz etkilerinden arınmış bir yolla, güneşin altın ışıltısını cilde taşımak ve sağlıkla bronzlaşmak mümkün hale gelir.

Fiyat seanslara göre değişmektedir. Bilgi için tel 0850 532 4472