LPG Vücut Bakımı

LPG Selülit tedavisinde FDA belgeli tek cihaz: LPG Cellu M6 LPG (endormologie endormoloji) etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış selülitleri giderici, vücudunuzu şekillendirici, cilt tonunu artırıcı FDA belgeli tek endermoloji cihazıdir. LPG Cihaz ismini, Fransa’da üreticinin isminin baş harflerinden (Louis Paul Guitay) almıştır. Yanık ve travma sonrası oluşan skarları ve kas deformasyonlarını iyileştirmek amacıyla geliştirilen cihazının uygulandığı bölgelerde aynı zamanda selülitlerin giderilip cildin daha düzgün görünüm aldığının gözlenmesi üzerine estetik amaçlıda kullanılmaya başlanmıştır. Selülit giderici,vücut şekillendirici sıkılaştırıcı amaçla ilk kullanmına 1985 yılında başlanılmış, kısa zamanda alınan olumlu sonuçlar üzerine tüm dünyada hızla yayılmıştır. Fiyat seanslara göre değişmektedir. Bilgi için tel 0850 532 4 472

Rezervasyon Yap

VelaShape III

Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi

VelaShape III selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape yaşantınızın günlük akışını aksatmadan ve size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

VelaShape’ in sırrı; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

Hamilelik sonrası oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

VelaShape Teknolojisi: Cilt gevşekliğinin azaltılması, hacim küçültme ve cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için 4 farklı teknolojinin ( Bipolar Radyo Frekans, Infrared, Vakum ve Mekanik Masaj ) kombinasyonudur.

En İyi Vücut Şekillendirme Cihazı Ödülü

Fiyat seanslara göre değişmektedir. Bilgi için tel 0850 532 4 472

Rezervasyon Yap

Kalıcı EpilasyonStardust Diyot Lazer

Kalıcı epilasyonda yeni diode teknolojisi STARDUST ı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ciltle temas halindeki uygulama başlığındaki 5 farklı soğutma seviyesi sayesinde (-5 ⁰ üzeri) uygulama ağrısız ve tüm cilt tiplerine (IV ve V dahil) ve tüm kıl tiplerine uygundur.

Enerji dağılımı saniyede 1 ile 10 (frekans) arasında ayarlanabilir. Bu sayede özellikle bacak ve sırt gibi büyük ve geniş bölgelerde dahi çok hızlı seanslar yapılmasına olanak sağlar. Bu sayede seans başına düşen süre diğer metodlarla karşılaştırıldığında yarı yarıya düşer. Üçlü soğutma sistemi peltier hücreleri sayesinde sonsuz kullanım ömrünü ve maksimum teknolojik etkinliği garanti eder.

Yazılımında yer alan bakım protokolleri sayesinde seansı uygulamak son derece zahmetsiz ve yanık riski olmadan yapılabilir. Deneme seanslarımız için Rezervasyon oluşturmanızı rica ederiz.

Fiyat seanslara göre değişmektedir. Bilgi için tel 0850 532 4 472

Rezervasyon Yap

Solaryum

Solaryum makineleri bronzlaşarak güzelleşmek ve güneş ışığının insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini kullanabilir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. Uzmanlarımızın denetiminde kullanıldığı takdirde solaryum cildinize sağlıklı bir bronzluk ,D vitamini sentezi yapılanmasını sağladığı için kemiklerinizin güçlenmesini, bel, sırt ve boyun ağrılarınızın azalmasını ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmesinden dolayı kanserden dahi korunmanızı sağlar.

Güneşe maruz kaldığımızda ilk önce üst deri tabakasına gelen UV ışınları bronzlaşma mekanizmalarını harekete geçirmektedir. Bunlar pigmentlerin renk değiştirmesi ve yeni pigment oluşumunu sağlayan mekanizmalardır. Solaryum da aynı biyolojik mekanizmayı harekete geçirir.

Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı etkilere sahiptir. Tek fark, solaryum’ da ışınların en yararlı olacak şekilde birleştirilmiş ve filtre edilmiş olmasıdır. Böylece güneşin kontrol edemediğimiz etkilerinden arınmış bir yolla, güneşin altın ışıltısını cilde taşımak ve sağlıkla bronzlaşmak mümkün hale gelir.

Fiyat seanslara göre değişmektedir. Bilgi için tel 0850 532 4472

Rezervasyon Yap

İra Vücut Cilası

Benzersiz bir ışıltı vermek için, Aromatik yağlar ile yumuşatılmış deniz tuzu cildinizi ölü hücrelerden arındırır. Masaj uygulaması ile sertleşmiş bölgeleri yumuşatarak size ışıltılı, tazelenmiş cildinizin keyfine varın. 30dk

Rezervasyon Yap

Yoğun Nem ve Mineral Sağlayan Yosun Bakımı

Mineral ve vitamin açısından zengin, doğal deniz yosunu ve deniz ekstratları içerir. Selülit tedavisi ve vücut sıklaştırmada etkilidir. Denizden gelen bu güç inceltir, metabolizmayı uyarır, toksinlerin ve ödemin hızla atılmasını sağlar. Dengeleyici, derinlemesine temizleyici ve anti bakteriyeldir. 60dk

Rezervasyon Yap

Thalgo Selülit Bakımı

Yorgun bacaklara özel bakımımız, ayak parmak uçlarından bele kadar tüm bacak üzerinde uygulanan soğuk vücut bakımıdır. Ani soğuk hissi mikro sirkülasyonu hızlandırarak kan damarlarını kontrollü bir biçimde daraltır, toksin ve yağların atılmasını sağlar. Yorgunluğu giderir, şişlikleri azaltır, ağırlık duygusundan uzaklaştırır, sağlıklı bir his uyandırır. Bacaklarda, kalça ve belde bulunan fazla sıvıyı gidermede oldukça etkilidir. 45dk

Rezervasyon Yap

Hyaluronic Smooth And Filler Facial – Serbest Radikallere ve Yaşlanmaya Karşı

Basınçlı dalga bakımı Beauty press cihazının vücuda bağlanan bölümleri ödem akışını hızlandırır ve toksinin vücuttan atılmasına yardım eder. Selülit, ödem bakımı, yağ toplanması ve lenf drenaj bakımlarında etki sağlar. 25dk

Rezervasyon Yap