Her şey güzel bir Türk Hamamı ile başlar…

Türk Hamamı (Kese ve Köpük Masajı)

Kese bakımı ile ölü hücrelerden arınan cildinizin gözenekleri açılır ve nefes alır. Köpük masajı ile hem ruhunuz hem de bedeniniz rahatlar. Cildi yumuşatır, arındırır, canlandırır ve tazelik verir. 30dk

Rezervasyon Yap

Köpük Masajı ile Enerjinizi Yerine Getirin.

Köpük Masajı

Kokulu sabunlar ile yapılan köpük masajının dinlendirici ve temizleyici etkisi vücudunuzu sarar sarmaz stresin yerini tatlı bir yorgunluk almaya başlar. 25dk.

Rezervasyon Yap

Kahve Peeling; Yepyeni Bir Tecrübe

Kahve Peeling

Kahve, kokusu ve kendine has aromasıyla hem keyifli dakikaların hem de hoş sohbetlerin vazgeçilmez yoldaşı. 25dk..

Rezervasyon Yap

Deniz Tuzu Peeling & Köpük Masajı

Deniz Tuzu Peeling & Köpük Masajı

Deniz tuzunun yapısında bol miktarda klorit, demir, potasyum, manganez, sülfür, magnezyum, bromit ve kalsiyum bulunur. Doğal yapısından kaynaklı, kan dolaşımını hızlandırıcı ,metabolizmayı düzenleyici, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleri mevcuttur. Deniz tuzu vücuttaki toksinleri atmaya yardımcı olur ve selülit giderici etkiye sahiptir. 40dk.

Rezervasyon Yap

Sultan Hamamı

Sultan Hamamı

Kese bakımı ile ölü hücrelerden arınan cildinizin gözenekleri açılır ve nefes alır. Yapılacak olan Tüm Vücut doğal kil maskesi Cilt yüzeyindeki fazla yağı alır ve gözeneklerin çabuk tıkanmasını engellemektedir. Kilin en önemli faydası aşırı yağlı ciltlerde yağ üretimini dengelemesidir. Kuruyan Kil bakımının ardından yıkama işlemi gerçekleştirilir. Kokulu sabunlar ile yapılan köpük masajının dinlendirici ve temizleyici etkisi vücudunuzu sarar sarmaz stresin yerini tatlı bir yorgunluk almaya başlar. 60dk.

Rezervasyon Yap

Gelin & Damat Hamamı

Gelin & Damat Hamamı

Aileniz ve sevdikleriniz ile düğününüzden önce en güzel teşekkür için özel parti paketleri hazırladık.
İra Spa & Wellness Resepsiyonu istediğiniz kişi sayısı ve zaman doğrultusunda hamam parti organizasyonu yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Rezervasyon Yap