İRA SPA üyesi olmayan misafirler de SPA & Wellness’ dan yararlanabilir mi?

Evet, üye olmayan misafirlerimiz de SPA & Wellness alanından yararlanabilirler.

SPA ya giderken yanımda neler götürmeliyim?

Spa ya gelirken yanınızda kişisel malzeme getirmenize gerek yok. İhtiyaç duyacağınız havlu, bornoz, peştamal, terlik, şampuan vb. malzemeleri spamızdan ücretsiz temin edebilirsiniz. Havuz, sauna, buhar odası, hamam alanlarını daha konforlu kullanmanız için yanınızda mayonuzu getirmenizi öneririz.

Rezervasyonuma ne zaman gelmeliyim?

Bakım başlangıç saatinizden 15 dk önce gelip giriş yapmanızı rica ederiz. Bakımınızdan önce sıcak bir duş almanız tavsiye edilir. Bakımdan 5 dk önce terapistin sizi alması için hazır olmanız rica olunur. Rezervasyon saatine mutlak geç gelmeniz gerekiyorsa spa resepsiyona bildirmeniz gerekmektedir. Geç gelmeniz bakımınıza ayrılan zamanı kısıtlar.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

Randevu saatinden 4 saat önce SPA resepsiyonuna bilgi vermeniz tavsiye olunur. Bilgi vermeden randevunuza gelmemeniz durumunda bakım ücretinin tamamını ödemeniz gerekecektir.

Rezervasyonuma Geç Gelirsem?

Rezervasyona geç gelmeniz, sizden sonra gelecek misafirin rezervasyon saatini etkileyeceği için önceden belirtilen bitiş süresinde bakımınız bitecek ve masaj süreniz kısalacaktır. Bakım sürenizin kısalması ücretinizde her hangi bir değişikliğe neden olmaz.

Yanımda kıymetli eşyam bulunabilir mi?

SPA müdür ofisinde yer alan özel kasalara kıymetli eşyalarınızı bırakabilirsiniz?

Bakım esnasında ne giymeliyim?

Kişisel eşyalarınızı koymanız için özel bir dolap verilecektir. Bakımınız sırasında deneyiminizi direkt olarak, bedeninizde giysi olmadan yaşamanız tavsiye edilir. Terapistlerimiz profesyonel olarak eğitim almışlardırr ve bakım sırasında kullanılmayacak vücut bölgelerini sizi rahat ettirecek şekilde saracaktır. Sauna ve havuzlarda bir mayo giyilmesi tavsiye edilir.

Özel sağlık durumlarını bildirmelimiyim?

Kalp, tansiyon, alerji, diyabet vb. sağlık sorunlarınız var ise veya hamile iseniz, bakımınızı reserve etmeden personelimize bilgi vermeniz rica olunur.Bu konuda sorumluluk misafire aittir. İlgili persoenlimiz sorununuza göre size uygun olacak bakımı önerecektir.