Hakkımızda

Herkesin Kendini Değerli Hissettiği Bir Yer

İRA SPA & Wellness

2003 yılında Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun olan Alper UYAR ve Şuayip Erdinç, öğrencilik yıllarından itibaren turizmin SPA & Wellness alanlarında yönetici ve danışman olarak çalıştılar. Türkiye'de SPA & Wellness birimlerinin gelişmesine destek oldular.

Hakkımızda

Otellerin SPA alanlarındaki hizmet kalitesini ve misafir memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilmek için 2012 yılında "Herkesin Kendini Değerli Hissettiği Bir Yer" sloganı ile İRA SPA & Wellness markasını yarattılar. 2012 yılında, Aydın ili Kuşadası ilçesinde bulunan, Kuştur Tatil Köyü'nde SPA ve Wellness işletmesine başladılar. Kuruluş tarihinden günümüze kadar yirmiden fazla Turizm İşletme Belgesi olan tesise danışmanlık ve işletme modeli ile destek oldular.

İRA SPA & Wellness ulaşmış olduğu kalite standartları ve misafir memnuniyeti ile 2021 yılında 18 işletme ve 200+ yerli, yabancı çalışanı ile Türkiye'nin en büyük SPA ve Wellness işletmeleri arasında yerini alarak iş ortaklarını gururlandırmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Kendinizi yenileme fırsatını kaçırmayın!