IRA SPA Wellness Yüz Bakımları

Ira Spa & Wellness Yüz Bakımları bütünlük, canlılık ve saflık ritüelleri uygulanırken seçtiğiniz bakıma yönelik özel karışım bitki çayları ile hoşça vakit geçirip rahatlayabilirsiniz. Cildinizi temizleyen, besleyen ve nemlendiren Thalgo & Babor yüz bakım ürünleri cildinize özel tekniklerle uygulanırken ipeksi, pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlayacaktır.

En kaliteli güzellik ürünlerinin ve masaj yağlarının kullanıldığı şubelerimizde, bakımlarınızdan sonra evde kullanabileceğiniz ürünlerden faydalanmak istediğiniz takdirde, Ira Spa & Wellness resepsiyonunu ziyaret etmenizi öneririz.

THALGO LA BEAUTE MARINE

DENİZDEN GELEN GÜZELLİK GÜÇLERİ

Vücut ve ruh için yaşam iksiri Yaklaşık 50 yıllık deneyimiyle Thalgo, okyanusları keşfedip yenileyici, nemlendirici, uyarıcı ve besleyici etkileri benzersiz olan aktif  molekülleri ortaya çıkarıp marine Intelligene – deniz zekası – alanında tartışmasız uzmandır.

Her bir Thalgo cilt bakım ürünü, eşsiz konsantrasyondaki deniz etkinliğine sahip içeriği ve yüksek standartlarda geliştirilen ürün güvenliği ile dünya üzerindeki her bir kadın için Profesyonel Mükemmellik sunar.

Uzman konsültasyonu, ileri bilgi birikimi, eşsiz masaj teknikleri, mükemmel yapılan ve büyüleyici kokuları… güzellik uzmanının sihirli elleri, kişiye özel sunulan el şımartan bakımlar, ‘’ Özel Masaj Teknikleri’’ ile benzersiz bakım deneyimi ve ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar sunar.

Güzellik alanındaki profesyoneller tarafından övülen,  binlerce kadın tarafından kabul edilen cilt bakım ürünleri, cildi korur, güçlendirir ve cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarır.

Klasik Yüz Bakımı

FACIAL RITUAL – ÖZEL YÜZ BAKIMLARI

Thalgo & Babor Clasic Facial Treatment – Klasik Yüz Bakımı
Bu bakım, derin temizleme, cilt tipine uygun maske, rahatlatıcı yüz ve dekolte masajı içerir. Cildinizi temizleyen, besleyen ve nemlendiren Thalgo & Babor yüz bakım ürünleri cildinize özel tekniklerle uygulanırken ipeksi, pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlayacak. Yüz masajı problemsiz ciltlere uygulanabilmektedir.
60 dakika 130 TL

      

Yoğun Nem Bakımı

Beauty Revealing Ritual – Yoğun Nem Bakımı

Deniz aktif içerikleri ve bitki sütleriyle kombine edilmiş eşsiz maskenin kullanıldığı en etkili nemlendirme bakımıdır. Nem kaybı ile mücadele eder, cilt kalitesini yükseltir ve ışıltılı, yumuşak bir cilde kavuşmanızı sağlar. 60 dakika 190 TL

      

Acne / Balancing Treatment

Acne / Balancing Treatment – Dengeleyici Akne ve Yağlı Cilt Bakımı

Karmadan yağlıya dönük ve problemli ciltlere yönelik kür olarak uygulanan bakım sistemi; Salisilik asit ile cilt üzerindeki yağlanmaya bağlı kirlerin arındırılması, yosun sayesinde cildin yenilenmesini sağlar.
Ciltteki siyah noktalar ve pürüzler temizlenir. Temiz, mat, sağlıklı bir görünüm ve berrak bir cilt kazandırır.
60 dakika 190 TL

      

Hassas ve Kuperozlu Cilt Bakımı

Marine Softness Ritual – Hassas ve Kuperozlu Cilt Bakımı

Hassas ciltleri rahatlatıcı ve duyarlılığını azaltan mükemmel yatıştırıcı bir bakım. Cildin hassasiyet oluşumuna karşı direnc artırır, nemlendirir ve cildin kendi koruma sistemini güçlendirir. Kılcal damarların çeperlerini genişleterek kanın yüzeyden aşağıya inmesini sağlar. Hücrelerin ve cildin bağışıklık sağlayıcı koruyucu önlemlerini destekler. Yumuşak, ipeksi ve esnek bir cilt kazandırır. 60 dakika 190 TL

      

Mineral Sağlayıcı Yosun Bakımı

Aquarelle Treatment – Mineral Sağlayıcı Yosun Bakımı

Doğal su yosunları ile uygulanan bu mineralize bakım, tüm cilt tiplerine uygundur. Lipozomlarla güçlendirilmiş deniz aktif elementleri, dokuya mineral kazandırır, arındırır
ve dolaşımı artırır. Bu bakımda doğal Marine Algae maskesi kullanılır. Cildi canlandırır, mineral sağlar, nemlendirir ve besler. 60 dakika 190 TL.

      

THALGO Deluxe Specials

THALGO Deluxe Specials

Thalgo süregelen araştırmalarının bir sonucu olarak, ideal cilt bakımı simyasını ve etkinliğini artıran sofistike uygulama tekniklerini oluşturmuştur. Kişiselleştirilmiş cilt bakımı sunmak için Thalgo bakımları; hem cilt tipine, hem de yaş, mevsimsel değişiklikler, beslenme, stres ve yaşam tarzı gibi değişkenlerden etkilenen cilt durumuna dayanmaktadır. Bu çözüm olanakları bir temel donanım ve çok sayıda özel ürün desteği ile farklı bakım ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde düşünülmüş ve hazırlanmıştır. Thalgo Facial ritüel, Being Young ve Delux Specials bakımlar, cildinizin tüm ihtiyaçlarını her boyutuyla karşılamaktadır.
Anti-Ageing Sea Minerals Treatments Collagen Radiance Facial – Yoğun Collagen Bakımı 25 yaşından itibaren,
ince çizgiler ve ifade çizgilere karşı yeni profesyonel anti-ageing bakımı…

Bu kabin bakımı Doğal Marin Kolajen, Bitkisel Glikopeptidler ve Palmaria palmata yosunu içeriğiyle, ilk bakımdan itibaren cildinize ışıltı ve elastikiyet kazandırır. İnce çizgileri içten dışa
doğru doldurarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. 60 dakika 220 TL

Serbest Radikallere ve Yaşlanmaya Karşı

Hyaluronic Smooth And Filler Facial – Serbest Radikallere ve Yaşlanmaya Karşı

35 yaşından itibaren, belirgin kırışıklıklara karşı yeni profesyonel anti-ageing bakımı.. Thalgo’ nun bu profesyonel kabin bakımı yüze pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Cilt genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşur. Kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 60 dakika 275 TL

Cilt Dolgunlaştırıcı ve Toparlayıcı Bakım

Silicium Super-Lift Facial – Cilt Dolgunlaştırıcı ve Toparlayıcı Bakım

40 yaşından itibaren, belirgin kırışıklıklar ve cilt sarkmalarına karşı yeni profesyonel anti-ageing bakımı.. Derin kırışıkları dolgunlaştırırken, cildin sıkılığı ve elastikiyetini
yeniden kazandırmak üzere geliştirildi. 75 dakika 300 TL

Gençlik İnovasyon Bakımı

Ultimate Time Solution Ritual – Gençlik İnovasyon Bakımı

Doğal su yosunu hormonlarının gücünü kullanan anti-ageing. Özel masaj tekniği, yüzde bulunan her kasa derinlemesine etki eder, lifting etkisi gösterir ve çarpıcı, hatta kalıcı sonuçlar gözlemlenir. Yüz modeli içten yenilenir, cilt ovali daha sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazanır.
Yaşlanmayı geciktirir, etkisi uzun süren bir bakımdır. 75 dakika 375 TL.

Babor

Dünyada kozmetik otoritelerin biri olarak kabul edilen Alman kozmetik devi Babor, Dr. Michael Babor tarafından 1956 yılında kuruldu. Bilimsel araştırmaların sonucunda, insan doğasıyla birebir uyumlu ve tamamen doğal içerikler ile yaratılan Babor ürünleri, 50 yılı aşkın süredir cilde uyumlu ve son derece etkili cilt bakım ürünleri ile anılmaktadır. Güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğunu ilke edinen Babor, tüm ürünlerinde doğal aktif maddeler kullanmayı hedeflemiştir.

FACIAL RITUAL  – ÖZEL YÜZ BAKIMLARI

HSR® lifting – Cilt Yenileyici ve Toparlayıcı Bakım

Collagen ve hyaluranic asit ile deri altı enjeksiyonuna etkili alternatif yöntemdir. Cildi yeniden yapılandırır ve içten destek sağlar. Uygulamada Multitendyn ( bezelye, soya fasulyesi )
ile doyurulmuş pamuk lifleri maskesi cilde elastikiyet kazandırır. Uygulamadan hemen sonra cildinizdeki müthiş farkı göreceksiniz.Cildinizde daha ışıltılı ve genç bir görüntü sağlar. 90 dakika 275 TL.

 

Kırışıklıklar için Özel Bakım

Face Modellage – Kırışıklıklar için Özel Bakım

Şimdiye kadar yaptırmış olduğunuz uygulamalardan farklı çift etkiye sahip onarıcı özel bir bakım. Modelage bakımı, ısınma aşamasında porlar açılır ve ürünlerin emilimini hızlandırır. Cildi pürüzsüzleştirir ve doku gevşemesini önleyerek cilde enerji kazandırır. 75 dakika 250 TL.

 

Vitamin Coctail – Vitamin Bakımı

Complex C bakımı

Bu bakım C vitamin özlerini ve birden çok multi vitamin içerikli ampülleri kendine has doğal kokusuyla, bakım yaptıktan sonra uzun süre etkisini sürdürerek cilde derinlemesine canlılık kazandırır, Cildi aydınlatır ve metabolizmayı hızlandırır. 75 dakika 220 TL.

IRA SPA Wellness

IRA SPA Wellness Discovery Body

Yoğun temponuzda, IRA SPA Wellness ‘da ruhunuzun ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu 1 saatlik özel keşif kürünü seçerek gerçek bir arınma hissi yaşayabilirsiniz… Keşif kürümüz öncelikle rahatlamanızı sağlayacak IRA SPA Wellness özel karışım çay servisinin ardından IRA SPA Wellness ‘ nin emsalsiz Geleneksel Hamam bakımı ile başlıyor, ve sırta uygulanan emsalsiz masaj tekniklerinden sensation ritüel ile devam ediyor. Bu özgün teknik sizde içsel bir ahenk yaratmak amacıyla uygulanmaktadır. Kendinizi tam anlamıyla arınmış ve dinlenmiş hissettiren bu deneyim bütünsel bir rahatlama ile son bulacak. 60 dk. 153 TL

 

VÜCUT SAĞLIĞI

Thalgo Vücut Bakımları ile misafirlerimize çok çeşitli kullanım olanakları sunmaktadır..
Kısmen Thalasso Terapi’ den kaynaklanan bu olanaklarla bakımlar sadece selülitte ve diğer figür problemlerinde etkili olmakla kalmaz. Aşağıdaki peeling ve vücut bakımları çok rahatlatıcı bir şekilde gerçekleştirilir, cildinize tazelik kazandırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
Haftada bir düzenli yapılacak bu bakımlar vücudunuzu formda tutacaktır.

Ira Body Polish – Vücut Cilası

Benzersiz bir ışıltı vermek üzere, Aromatik yağlar ile yumuşatılmış deniz tuzu ile cildiniz ölü hücrelerden arındırılıyor. Kısa bir masajla uygulama tamamlanıyor. Yapılan uygulama sertleşmiş bölgeleri yumuşatıyor. Size ışıltılı tazelenmiş bir cilt bırakarak. 30 dakika 100 TL.

Vücudunuza Parlaklık Kazandırın

Thalgo Body Scrub – Parlaklık Kazandırıcı Vücut Scrub’ ı

Okyanus orjinli ferahlatıcı tazelik veren kokusuyla, zengin mineralleri ve vitaminleriyle derin peeling etkisi yaratan yenileme bakımı. Cildi arındırır ve kaybolan mineralleri geri kazandırır. 30 dakika 120 TL

 

Exotic Island Body Scrub

Exotic Island Body Scrub – Ruhunuzu Dinlendiren Vücut Peelingi

Vanilya ve Hindistan cevizinin rahatlatıcı kokusu ile vücudu nazikçe ölü hücrelerden arındırır. İçeriğinde yer alan beyaz kum, deniz tuzu ve Hindistan cevizi özleri ile nazikçe cildi yatıştırırken monoi ve vanilya yağları ile de cildi pürüzsüzleştirir ve yumuşatır. 30 dakika 120 TL

 

Sırt Bakımı

Sırt Bakımı

Vücudun en göz ardı edilen bölgelerinden biridir. Remineralize edici Micronized Marine Algae esas alınarak uygulanan sırtı besleyici ve rahatlatıcı bakım, cildi derinden temizler, iyileştirir ve besler. Hem kadınlar hem de erkekler için idealdir. 50 dakika 120 TL

THALGO

Pürüzsüzleştirici İnceltici ve Sıklaştırıcı Bakımlar

Vücuttaki sorunlu bölgelere uygulanan, mineral, vitamin açısından zengin doğal deniz tuzu, yosun ve çamurları cildin ihtiyacı olan nemi verirken, inceltici ve sıklaştırıcı etkisiyle kısa zamanda form kazanmayı sağlar. Vücuttaki lenfatik dolaşımı düzenleyerek toksin atılımını kolaylaştırır.

Selülit ve dolaşım problemine karşı vücudu yeniden yapılandırmaya yardım eder.

Micronized Marine Algae For Body – Yoğun Nem ve Mineral Sağlayan Yosun Bakımı

Mineral ve vitamin açısından zengin, doğal deniz yosunu ve deniz ekstratları içerir. Selülit tedavisi ve vücut sıklaştırmada etkilidir. Denizden gelen bu güç inceltir, metabolizmayı uyarır, toksinlerin ve ödemin hızla atılmasını sağlar. Dengeleyici, derinlemesine temizleyici ve anti bakteriyeldir. 50 dakika 180 TL. Peeling ile 60 dakika 200 TL

 

Thalgo Friji

Anti Cellulite Treatment – Selülit Bakımı

Yorgun bacaklara özel bu bakım, ayak parmak uçlarından, bele kadar tüm bacak üzerinde uygulanan soğuk vücut bakımıdır. Ani soğuk hissi mikro sirkülasyonu hızlandırarak kan damarlarını kontrollü bir biçimde daraltır, toksin ve yağların atılmasını sağlar. Yorgunluğu giderir, şişlikleri azaltır, ağırlık duygusunu uzaklaştırır, sağlıklı bir his uyandırır. Bacaklarda, kalça ve belde bulunan fazla sıvıyı gidermede oldukça etkilidir. 50 dakika 180 TL

 

Integrative Slimming

Yüksek Etkili Şekillendirici, İnceltici ve Sıklaştırıcı Bakım

Yeni aktif içerik OXY ACTIVE TEKNOLOJİ ile hücrelerin nefes almasını ve adiposit hücrelerinin küçülmesini sağlar. SCULPT ACTIVE TEKNOLOJİ ile tüm katmanların derinlemesine gerginleşmesini sağlayarak derin yağ dokusunun genişlemesini önler. Dokuları saf oksijen içerisinde defibroze eden sarmalama ile depolanmış yağı elimine eder, Perfect Sculpt Masaj tekniği ile derin yağlara ve sarkmalara karşı etki sağlar. 45 dakika 250 TL